Fabrika Güvenliği (Tesis, İmalathane ve Üretim Tesisi Güvenliği) için özel güvenlik firması olarak siz müşterilerimizle yaptığımız görüşme ve analizler sonucu ihtiyacınız olan özel güvenlik hizmeti  tecrübeli güvenlik personellerimizle sunulmaktadır.

Tesis güvenliği için özel güvenlik şirketimiz tarafından stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Fabrika Özel Güvenlik Güvenlik Hizmetleri

Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz. Fabrika güvenlik hizmetlerini; giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Zira fabrika güvenlik iş gerek kişi hayatını ve gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir.

Fabrika Güvenliği Hizmetleri ile ilgili olarak;

Fabrika güvenliği,
Üretim tesisi güvenliği,
Tesis güvenliği,
OSB Güvenliği,
Organize Sanayi Bölgesi Güvenliği,
Sanayi Sitesi Güvenliği,
Depo güvenliği,
Personel giriş çıkış kontrolü,
Ziyaretçi giriş çıkış kontrolü,
Tehlike anında panik yönetimi,
Sabotaj ve kundaklama önleme,
Hırsızlık önleme hizmeti,
Yangın, su basması gibi olaylarda acil müdahale,
Kalabalık kontrolü,
Silahlı saldırıda savunma ve püskürtme,
Acil durum müdahale ve zaafiyet önleme
hizmetlerini vermektedir.