Evrak, değerli eşya, para taşınmasında emanetiniz, öngörülen güvenlik paketi içerisinde zırhlı araçlarımızla istenilen noktaya belirlenen zaman diliminde, gerek görüldüğü takdirde eskort eşliğinde firmamız tarafından teslim edilmektedir.

Müşterilerimiz, hizmetlerimiz sayesinde yüksek taşıma risklerini çözüyor ve aynı zamanda işletmelerinde önemli tasarruf sağlıyorlar. Protokol Koruma & Güvenlik, nakit taşıma hizmetlerindeki uzun yıllara dayalı deneyimleri sayesinde risk yönetiminizi destekler, kurumunuzun ve çalışanlarınızın minimum risk seviyesinde çalışmasını sağlar.

Protokol Koruma & Güvenlik, kuyumculuk ve mücevherat Sektöründe faaliyet gösteren altın ve mücevher üretici ve toptancılarının ürünlerini en üst düzeyde güvenlik tedbirleri eşliğinde karayolu ve havayolu ile hızlı bir şekilde ve sigorta güvencesi altında taşınmakta ve perakende noktalarına dağıtımını yapmaktadır. Böylece yüksek değerli gönderileriniz risksiz bir şekilde Türkiye’nin her yerine ve tüm dünyaya “Kapıdan-Kapıya” rahatça ve güven altında ulaştırılmaktadır.