Kurumsal

Protokol Koruma & Güvenlik

Protokol Grup Şirketler Topluluğu’nun bir kuruluşudur. Geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle özel güvenlik sektörüne yepyeni bir imaj kazandırmıştır. Avrupa’da ve Türkiye’de ilk ve tek kendine özgü hizmet uygulamalarıyla kendini farklı kılmıştır. İnsanı, mal varlığını, eşyayı korumakla kalmamış; doğayı da korumayı kendine bir görev saymıştır.

protokol-koruma-guvenliklogo

Protokol Güvenlik faaliyeti ile ilgili 5188 sayılı kanun ve ilgili yönetmeliğinin ve diğer kanunların yükümlülüklerini şartsız koşulsuz yerine getirerek ispatlamıştır. Bünyesinde çalıştırdığı personelinin özlük haklarını, aylık ücretini fazla çalışma mesaisini, resmi tatil mesaisini, haftalık ve yıllık izin hakkını, mazeret iznini (doğum, ölüm, hastalık, düğün) vb. personelinin haklarını eksiksiz zamanında yerine getirmiştir ve getirmeye devam etmektedir. Eğitimli özel güvenlik personeli ve uzman yönetici kadrosuyla avm, market, hastane, okul, spor salonları, stadyum, belediyeler, kamu kurumları, fabrikalar, site (konut) işyeri, inşaat alanları gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir, kaliteli hizmetini sunmaktadır. Aynı zamanda organizasyon güvenliği (konser, festival, fuar, kongre, spor müsabakaları, özel toplantı, tanıtım organizasyonları, piknik vb.) hizmetinde yapmış olduğu referanslarıyla birçok kurum ve kuruluştan teşekkür almıştır. VİP (yakın koruma) hizmetinde profesyonel hizmet anlayışıyla harekat eden Protokol Güvenlik bünyesindeki personeli iyi derecede yabacı dil (İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca, İtalyanca) bilgisine sahip, yurtdışında özel yakın koruma eğitimi almış, konusunda uzman, tehlikeyi anında fark edip savabilme yeteneğine sahip, tam profesyonel prezantabl VIP kadrosuyla ülkemizdeki ünlü işadamları ve sanatçıları 7 / 24 saat korumaktadır. Personel eğitimine önem gösteren firmamız özel güvenlik temel eğitiminin yanı sıra oryantasyonel eğitimle de personelin mesleki eğitimini tamamlamasını sağlamaktadır.

Protokol Güvenlik sizlerden aldığı güven ve iç dinamizmi ile yine sizlere en iyiyi en güzeli yakalamanın farklılığını hissettirerek güvenli, emniyetli, kaliteli ve huzur dolu bir ortam sağlamanın çabası içinde olacak ve sizlerle beraber daha büyük başarılara imza atacaktır. Bu gün hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşların bizleri onure eden referansları hedeflediğimiz noktaya doğru emin adımlarla yürümekte olduğumuzu göstermektedir.

Protokol Güvenlik

İletişim Formu

    İstanbul güvenlik şirketleri firmaları, tekirdağ güvenlik şirketleri firmaları, kırklareli güvenlik şirketleri firmaları, Edirne güvenlik şirketleri firmaları, Bursa güvenlik şirketleri firmaları, Çanakkale güvenlik şirketleri firmaları, Balıkesir güvenlik şirketleri firmaları kocaeli güvenlik şirketleri firmaları sakarya güvenlik şirketleri firmaları Bolu güvenlik şirketleri firmaları Samsun güvenlik şirketleri firmaları Trabzon güvenlik şirketleri firmaları, İzmir güvenlik şirketleri firmaları Manisa güvenlik şirketleri firmaları Afyon güvenlik şirketleri firmaları Antalya güvenlik şirketleri firmaları Adana güvenlik şirketleri firmaları Konya güvenlik şirketleri firmaları Kayseri güvenlik şirketleri firmaları Eskişehir güvenlik şirketleri firmaları Ankara güvenlik şirketleri firmaları Malatya güvenlik şirketleri firmaları Kahramanmaraş güvenlik şirketleri firmaları Sivas güvenlik şirketleri firmaları Erzincan güvenlik şirketleri firmaları Erzurum güvenlik şirketleri firmaları Van güvenlik şirketleri firmaları Diyarbakır güvenlik şirketleri firmaları Şanlıurfa güvenlik şirketleri firmaları Mardin güvenlik şirketleri firmaları Gaziantep güvenlik şirketleri firmaları içinde saygın bir konuma sahiptir.