Protokol Özel Güvenlik, böcek kamera ve dinleme cihazı arama hizmetlerini gizlilik ve büyük bir hassasiyetle son teknoloji arama cihazları ile siz müşterilerine sunmaktadır. Kurumsal olarak böcek araması yapan firmamız yılların tecrübesiyle  sektörde en iyi hizmeti sunan firma konumundadır. İşyerinde, araçlarda, evlerde, ofislerde böcek kamera ve dinleme cihazı arama hizmetlerini sunmaktayız.

Yasadışı dinlemelerini cihazlar da böcek veya dinleme cihazları denir. Bu cihazları Algılama bu dedektörler bize inanmak olması gibi hataların farklı sağlayıcılar istediğiniz kadar kolay değildir. Hatta televizyonda sık sık hata bulmak ne kadar kolay olduğunu gösterilmektedir. Böcek arama için basit bir cihaz tamamen değersiz ve işe yaramaz.

Bir dinleme cihazı veya ayrıca böcek denilen yerde iletileri toplamak ve yasadışı biçimde üçüncü bir kişi bunları iletmek için gizli bağlı bir cihazdır. Bu üçüncü şahıs – Ayrıca kaçak denir – uzakta dinlemelerini saldırı kurbanlarının çok kısa bir mesafe içinde oturabilir ya da gibi kolayca uzağa çok kilometre durdurabilirsiniz. Sonuç olarak, sadece kaçak kullanıcı tarafından kullanılan böcek türüne bağlıdır.

Bu nedenle sınıf için de farklı grup zamanlama olabilir çeşitli izleme yöntemleri, izleme kullanılan ekipman ve hataları içerir. Optik böcek ve sonuçta kablolu dinleme cihazları dinleme cihazları RF akustik yöntemler (akustik emisyon), örneğin vardır

Böcek Arama Hizmetlerimiz:

Böcek Araması,

Gizli Kamera Bulma,

Böcek Taraması,

Manuel Gizli Kamera Tarama,

Manuel Böcek Arama,

Frekanssız Çalışan Böcekleri Bulma,